Nie ste prihlásený
Prihlásenie Registrácia

Predajné stojany HERMAN

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete je dôležité držať krok s novými trendmi a inováciami.

Pre obchodných partnerov – špecializované predajne so železiarskym tovarom, vodoinštalačným materiálom, so zváračskými potrebami, pre stavebniny alebo predajne s potrebami pre profesionálnych remeselníkov sme navrhli nové dizajnové predajné stojany (obr. 1).

Ide nielen o estetické, ale najmä funkčné a logicky usporiadané celky vybavené praktickým úložným systémom. Modulová konštrukcia umožňuje nielen rôzne kombinácie najpredávanejších nástrojov, ale aj rôzne kombinácie zostáv predajných panelových stojanov pre rôzne kamenné predajne podľa ich zamerania.

Obr. 1. Predajné stojany HERMAN

Obr. 1. Predajné stojany HERMAN

Logické usporiadanie

Pri návrhu stojanov sme kládli veľký dôraz na ich systémové usporiadanie. Každý stojan je navrhnutý tak, aby umožňoval prehľadné a jednoduché rozmiestnenie nástrojov podľa kategórií - vŕtanie, sekanie, pílenie, rezanie, brúsenie a skrutkovanie. Každý nástroj má svoje presne definované miesto na paneli a od našich partnerov budeme vyžadovať, aby toto umiestnenie dodržiavali aj pri dopĺňaní tovaru. Zákazníci nájdu potrebný nástroj vždy rýchlo a intuitívne.

Úložný systém

Všetci vieme, že priestor v predajni je drahý - z toho dôvodu sú nové panelové stojany vybavené praktickým úložným systémom, ktorý umožňuje efektívne využívať každý centimeter priestoru. Úložný systém pozostáva z dvoch zásuviek zabezpečených zámkom a vytvára optimálny priestor pre uloženie príručných zásob produktov pre operatívne dopĺňanie panelu.

Elegantný dizajn

Stojany neslúžia len na prezentáciu produktov, ale sú aj dizajnovým prvkom Vašej predajne. Ich moderné a štýlové prevedenie v čierno-červenej farebnej kombinácií pritiahne pozornosť zákazníkov, pridá predajni profesionálny vzhľad a zároveň poskytne optimálny priestor pre umiestnenie nástrojov. V hornej časti stojana sa nachádza reklamný panel, ktorý na požiadanie doplníme o LED osvetlenie so zabudovaným senzorom na pohyb – energeticky úsporné riešenie pre dostatočné osvetlenie a zvýraznenie vystavených produktov.

Zostava piatich modulov

Obr. 2. Zostava piatich základných modulov

Obr. 2. Zostava piatich základných modulov

Najobľúbenejšou a zároveň najkomplexnejšou je zostava piatich modulov. Samotný základný modul má pôdorysné rozmery 100x45 cm, výšku 220 cm a hmotnosť 53 kg. Vďaka kvalitnej povrchovej úprave je konštrukcia predajných stojanov odolná voči korózii a má dlhú životnosť. Normovaná perforácia zásteny stojanu umožňuje v prípade potreby rozmiestnenia nových produktov ich variabilné rozloženie prostredníctvom kompatibilných háčikov. Háčiky sú z 5 mm ocele s lesklým pochrómovaným povrchom, dĺžky 100/150 mm.

Pokiaľ to priestorová dispozícia predajne umožňuje, zákazníci najčastejšie volia zostavu piatich modulov (obr. 2) širokú päť metrov, ktorá obsahuje komplexný výber (viac než 5510 kusov) z najpredávanejších nástrojov HERMAN. Je zaiste najideálnejšou voľbou do väčšiny predajní. Na päťmetrovej zostave nájdete tieto nástroje:

 • Modul A obsahuje 400+ kusov napredávanejších vrtákov a sad vrtákov do dreva, muriva a kovu.
 • Modul B obsahuje 1360+ kusov vrtákov a sád vrtákov do muriva a kovu, plus sekáče.
 • Modul C obsahuje 1500+ kusov najpredávanejších rezných abrazívnych a diamantových kotúčov.
 • Modul D obsahuje 650+ kusov najpredávanejších brúsnych abrazívnych, lamelových a fíbrových kotúčov.
 • Modul E obsahuje 1600+ kusov najpredávanejších pílových kotúčov, pílových listov a skrutkovacích bitov, vrátane sád.
Obr. 3. Zostava predajných stojanov Z4

Obr. 3. Zostava predajných stojanov Z4

V prípade, že priestoru v predajni nie je dostatok, vieme pripraviť zostavu (obr. 3) pozostávajúcu z menšieho počtu modulov doplnenú o samostatne stojace otočné stojany s pôdorysom len 40x40 cm a výškou 170 cm.

Obr. 4. Predajný stojan otočný malý

Obr. 4. Predajný stojan otočný malý

Skvelým doplnkom je aj malý otočný stojan (obr. 4) s výškou len 50 cm – vhodný pre umiestnenie na pult. Naň máte možnosť umiestniť rôzne preddefinované kombinácie pílových listov, vrtákov do muriva, do kovu alebo do dreva, či skrutkovacích bitov.

Je to výborný prostriedok pre navýšenie hodnoty nákupov Vašich zákazníkov. Veď to poznáte... často si krátime čakanie pri pokladni v supermarkete pohľadom na žuvačky a čokoládové tyčinky v jej bezprostrednej blízkosti a neraz ich prihodíme k nákupu, hoci sme ich nemali na zozname.

Odporúčané kombinácie podľa zamerania predajne

Po dôkladnej analýze sortimentu, ktorý sa nachádza v predajniach s rôznym zameraním, sme z nášho produktového portfólia definovali najpredávanejšie nástroje v týchto predajniach. Tieto informácie nám pomohli vytvoriť optimálne zostavy predajných stojanov pre každý typ predajne. Obchodníci tak majú možnosť výberu najvhodnejších kombinácií produktov pre ich predajňu. Každý stojan je premyslene navrhnutý tak, aby bol pre Vás a Vašich zákazníkov maximálne prínosný. Všetky nami odporúčané zostavy modulov podľa zamerania predajne nájdete tu.

Podpora pre obchodných partnerov

Chceme byť dostupní - naším cieľom je nájsť do konca roka sto vhodných partnerov na území Slovenska pre umiestnenie päťmetrovej zostavy v ich predajniach. Nemusia sa nachádzať len vo veľkých alebo okresných mestách, ani nebudeme automaticky uprednostňovať veľké predajne. Ako výhodu skôr vnímame, keď má predajňa vybudovanú mienkotvornú pozíciu v regióne. Ak prejavíte záujem, navštívi Vás náš obchodný zástupca, ktorý s Vami prekonzultuje Vaše potreby, naše možnosti a pripraví Vám ponuku šitú na mieru.

Stojany dostanete do dlhodobého bezplatného prenájmu - zaplatíte len za nástroje, ktoré navyše získate s výhodnými platobnými podmienkami. Objednanú zostavu Vám dovezú naši vyškolení pracovníci, ktorí Vám ju v predajni aj postavia a naplnia.

Okrem kvalitných produktov spoluprácou získate jednoduché, pohodlné a prehľadné objednávanie tovaru v našom e-shope, užívateľský účet MyHERMAN s prístupom k histórii objednávok a pod., prednostné vybavovanie objednávok, neodkladné riešenie podnetov a prípadných reklamácií predaného tovaru, plnú technickú a obchodnú podporu pri predaji produktov značky HERMAN, pravidelné osobné návštevy prostredníctvom nášho regionálneho obchodného zástupcu a odborné články a aktuálne novinky priamo na Váš email.

Časozberné video z výstavby 5m zostavy

Záver

Zabezpečte si nielen efektné riešenie pre prezentáciu produktov, ale aj spoľahlivého partnera pre Váš biznis. S našimi stojanmi poskytnete zákazníkom príjemný nákupný zážitok, čo sa odzrkadlí aj vo Vašom podnikaní. Počítame však aj s Vašou trpezlivosťou – z kapacitných dôvodov vieme tohto roku vyhovieť iba naplánovanému počtu zákazníkov – stojany totiž inštalujeme aj v iných krajinách.


Recenzie článku Pridať recenziu

 1. Martina Patakova

  velmi pekne

 2. Ján Francisci

  Vyzerá to užasne pre prajne ktore majú dostatok miesta

Ďalšie články

Chvostová píla – nedocenené náradie

Chvostová píla (chvostovka, šabľová píla, mečová píla) je fantastické multifunkčné náradie s perspektívnou budúcnosťou. Má tak široký rozsah rezania, že sa mu nevyrovná žiadne iné náradie. V spojení s vhodnými pílovými listami môže rezať drevo, preglejku, oceľ, nerez, liatinu, plasty, sklo, tehly, dlažbu, kompozitné materiály, pórobetón a rôzne iné stavebné materiály.

Flexa alebo flexka?

Pravdepodobne najrozšírenejšie elektrické ručné náradie – uhlová brúska, sa familiárne nazýva rôznymi menami. Odkiaľ pochádza zaužívaný výraz flexa alebo flexka?

Zvoľte si Vašu krajinu
Zvoľte krajinu, kam chcete doručiť Vašu objednávku.