Rýchly kontakt

Odber noviniek

Spoločnosť HERMAN

Spoločnosť HERMAN Slovakia Distribution s.r.o. patrí k trhovým lídrom v oblasti profesionálneho elektrického a akumulátorového ručného náradia a jeho príslušenstva. Zaoberá sa technickým poradenstvom, profesionálnym predajom a servisom. Našimi silnými stránkami sú najmä kvalita produktov, vynikajúce služby a popredajný servis. Prezentujeme sa vysokou konkurencieschopnosť výrobkov a služieb.


Výrobky  sú určené hlavne pre stavebné,  montážne a strojárske firmy.  Ich nasadenie v náročných podmienkach pri výstavbe diaľnic, tunelov, rekonštrukčných prácach, výstavbe  obytných a polyfunkčných budov svedčia o vysokej kvalite a spoľahlivosti značky HERMAN.

 

Značka HERMAN zahŕňa elektrické ručné a akumulátorové náradie a nástroje.

Výrobné  závody, lokalizované v štátoch  EU a Ázii, sú úzko špecializované, čo umožňuje ponúkať širokú škálu kvalitných výrobkov. Výrobky a služby dodávame pod medzinárodne registrovanou ochrannou známkou HERMAN. 

Prioritou firmy je zabezpečiť k ponúkanému výrobku komplexné služby na vysokej kvalitatívnej úrovni.

Neustále pracujeme na zdokonalení systému služieb pre zákazníkov, v snahe poskytnúť im komplexné riešenia pracovných potrieb.

 

Poslanie firmy HERMAN

„Naše zdokonaľovanie v službách sa skončí, keď sa vo svete prestane stavať“.

 

Predaj

Cieľom spoločnosti je kvalitnými produktami a starostlivosťou o zákazníkov udržať ich dôveru a vernosť. Za kvalitu ručíme značkou HERMAN, ktorá je symbolom záruky vysokokvalitného profesionálneho náradia a nástrojov.

Produktový program spoločnosti je zostavený v súlade s vývojovými trendami v stavebníctve a strojárstve.

 

Tím pracovníkov

Spoločnosť sa hlási k organizáciám, ktoré vytvárajú podmienky na kontinuálne učenie sa zamestnancov, venuje pozornosť nadobúdaniu nových poznatkov a ich implementácii v pracovnom prostredí. Implementovaný systém vzdelávania zvyšuje produktivitu, spokojnosť a motiváciu zamestnancov, formuje ľudský potenciál.ktorý tak organizácii prináša konkurenčnú výhodu. Kvalifikáciu pracovníkov zvyšuje spoločnosť obchodnými a produktovými školeniami.

Pracovné nasadenie vo firme a nároky na pracovníkov sú vysoké. Podporujeme ich osobný rast, pretože kvalifikovaní, motivovaní a loajálni pracovníci sú najväčším kapitálom firmy.

 

Výsledkom tohoto procesu sú technicky a obchodne zdatní obchodní zástupcovia, ktorí dokážu flexibilne reagovať na požiadavky zákazníkov a doporučiť optimálne riešenie.


top